Özgün Karaman Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özgün Karaman Fan Sitesi

İlkiz ve Tekiz.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj

4 posters
YazarMesaj
~Merlin
Admin
Admin
~Merlin

Rep : 407

Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj Empty
MesajKonu: Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj    Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 8:47 pm

-Hey GirL Dergisi-
Melike Emiroğlu (Ayçin)
"Çekirdek Aile","Tam Pansiyon","Tadımız Kaçmasın" ve "Samanyolu"gibi dizilerde rol alan Melike,gelecek vaat eden oyunculardan!
TEKRAR OKUL ORTAMINDA OLMAK İSTER MİYDİN?-O günler çok güzeldi benim için.Bazen geri dönmek istiyorum.Okulun eğle...cesini çok seviyordum.Tamam,yeni birşeyler öğreniyorduk ama hiç ders çalışan bir öğrenci değildim.Dersi derste dinlerdim sonra makaramı yapardım,hiç çalışmazdım:)
YARAMAZ MIYDIN?-Evet,hem de çok.Bütün sınıfımız öyleydi.O kadar fırlama genci imkanı yok bir araya toplayamazsınız.Hala öğretmenlerimiz"Sizin gibisi hiç gelmedi"der.O yüzden çok özlüyorum.

BOŞ ZAMANLARINDA BAŞKA NELERLE UĞRAŞIYORSUN?-Fotoğraf makinesi aldım kendime bir tane ve motorsiklet ehliyetim olacak yakında.Geçen gün sınava girdim.Fotoğraf çekmek,kafamdaki sorunları yok ediyor.Arkadaşlarımla buluşup dedikodu yapmayı da ...seviyorum.
KEMİK BİR KADRO VAR MI?-Altı kişilik bir yakın arkadaş grubum var.12-13 senedir de böyleyiz.Piyasanın kötülüğünden de beni uzak tutan işte bu yakın arkadaşlarım olmuştur.O kadar bağlıyız ki birbirimize hep onların yanına gitmek istemişimdir.
FACEBOOK'TAN DİZİYLE İLGİLİ NASIL YORUMLAR GELİYOR?-İyi ki bu konuyu açtınız,çünkü orada benim adıma bir sürü sahte hesap açılmış.Fotoğraflarımı çalıp,insanları ekleyip yazışıyorlarmış.Türkü'yle birbirimizi zor bulduk çünkü ikimizin de gizli profilleri.Sakın benim adıma bulduğunuz profillere inanmayın.

Alıntıdır
https://ozgunkaramanfan.yetkin-forum.com
melek66
Geliştirici
Geliştirici
melek66

Rep : 92

MesajKonu: Geri: Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj    Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 11:18 pm

tsk...
Qzgun
Moderatör
Moderatör
Qzgun

Rep : 116

MesajKonu: Geri: Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj    Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj EmptyPaz Ekim 24, 2010 6:22 pm

çok gzlmş tşkler:):.
~Merlin
Admin
Admin
~Merlin

MesajKonu: Geri: Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj    Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj EmptyPaz Ekim 24, 2010 6:26 pm

önemli değil
Murat♥♥Boz
Üye
Üye
Murat♥♥Boz

Rep : 14

MesajKonu: Geri: Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj    Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj EmptySalı Ekim 26, 2010 11:38 pm

Tesekkurler...
~Merlin
Admin
Admin
~Merlin

MesajKonu: Geri: Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj    Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj EmptySalı Ekim 26, 2010 11:42 pm

önemli değil

Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MeLike EMİROĞLU & Özgün KARAMAN röportaj
» Melike Emiroğlu Hakkında düşünceleriniz?
» HEYGİRL röportajı
» Türkü Turan Röportaj
» Melike-den resimler..