Özgün Karaman Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özgün Karaman Fan Sitesi

İlkiz ve Tekiz.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HEYGİRL röportajı

4 posters
YazarMesaj
Qzgun
Moderatör
Moderatör
Qzgun

Rep : 116

HEYGİRL röportajı Empty
MesajKonu: HEYGİRL röportajı   HEYGİRL röportajı EmptySalı Ekim 12, 2010 12:53 am

Özgün Karaman (Cenker)
15 Ocak 1988 doğumlu.Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği 4.sınıf öğrencisi.Ümit'in kankası,kızların yeni gözdesi!Özgün de bu sezon çok iddialı!
BURADAKİ ROLÜNÜ BİRAZ ANLATABİLİR MİSİN?-Cenker,bazı durumlarda çok h...eyecanlı bir tip.Bazen bu durum o kadar üst seviyelere çıkıyor ki kusabiliyor bile:) Özellikle kızlarla ilişkilerinde çok panik.Onun dışında arkadaşlarına çok önem veren,iyi bir çocuk.
TİŞÖRTÜNDE ORKO VAR.ÇOCUKLUĞUNDAN BERİ ETKİLENDİĞİN VE ÇOK SEVDİĞİN FİLM KARAKTERLERİ VAR MIYDI?ÖRNEĞİN HEMAN'DAKİ ORKO...-Bayılırım Orko'ya:)Hollywood filmlerinde özellikle kahramanlara özenirdim tabii ki ama hiçbir zaman hayatımda "Keşke şu olsaydım ya da keşke böyle doğsaydım"dediğim kimse olmadı.Ortaokula giderken arkadaşlarım "keşke Tarkan olsaydım"gibi cümleler kurarlardı,ama benim çocukken bile böyle bir düşüncem yoktu.Kendimin dışında birşey olmak peşinde değildim.

O KADAR GÜLER YÜZLÜSÜN Kİ ANLAŞAMADIĞIN İNSAN VAR MI?-Çok.Çünkü çok titz biriyim.Ev arkadaşlıklarım zordur.Aynı yurtta kaldığım, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen bir arkadaşımla aynı eve çıkmıştık,iki ay beraber kalabildik.İnsanlar benimle... anlaşamıyorlar.
SORUN NEYDİ?-Arkadaşlığımızda bir sorun yok,ama evde anlaşamıyoruz.Temizlik delisiyim.Bu bana annemden gelmiş,o da temizlik hastası.

Alıntıdır
AsLı_Enver_Tuqce
Admin
Admin
AsLı_Enver_Tuqce

Rep : 54

HEYGİRL röportajı Empty
MesajKonu: Geri: HEYGİRL röportajı   HEYGİRL röportajı EmptySalı Ekim 12, 2010 12:58 am

paylaşımın için saol (:
~Merlin
Admin
Admin
~Merlin

Rep : 407

HEYGİRL röportajı Empty
MesajKonu: Geri: HEYGİRL röportajı   HEYGİRL röportajı EmptySalı Ekim 12, 2010 12:59 am

Teşekkürler
https://ozgunkaramanfan.yetkin-forum.com
melek66
Geliştirici
Geliştirici
melek66

Rep : 92

HEYGİRL röportajı Empty
MesajKonu: Geri: HEYGİRL röportajı   HEYGİRL röportajı EmptySalı Ekim 12, 2010 6:46 pm

tesekkurleeer
Qzgun
Moderatör
Moderatör
Qzgun

Rep : 116

HEYGİRL röportajı Empty
MesajKonu: Geri: HEYGİRL röportajı   HEYGİRL röportajı EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 7:10 pm

Bişey deil:)

HEYGİRL röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaan Yılmaz Heygirl Röportajı
»  Melike Emiroğlu Heygirl Röportaj